free responsive website templates

Üst kattan su akıyor ne yapmalıyım

Üst kattan su akıyor

 Merhaba Üst kattan su akıyor ne yapmalıyım gibi birçok soru soruluyor bu sorulara sizler için cevap verelim. Üst kattan su sızıntısı olabilir Bunu geç fark etmiş olabilirsiniz ya da henüz erken fark etmiş olabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken bazı hususlar var bunlara dikkat etmelisiniz birincisi komşunuzla görüşüp tüm vanalarını kapatmasını isteyebilirsiniz Böylece su kaçağı geçici olarak durdurulmuş olur. Geçici olarak durdurulmuş olan su kaçağı elbet sürekli vanalar kapalı kalacak değil bunun için tesisatçı firmamız olan Selman tesisatı aramanız yeterli olacaktır Selman tesisat su kaçağı bulma konusunda deneyimli ve tecrübeli dire doğrudan adresinize gelerek su kaçağı tespiti yapılır sonrasında gerekli tedbirler alınır onarım yapılır.
Üst kattan su akıyorsa komşunuz da rica ederek tüm vanalarını kapatmasını isteyebilirsiniz Ayrıca Üst kattan su geldiği demek değildir ki bir su kaçağı var. Yani su kaçağı zaten Muhakkak var Yani bu bir vanadan olmayabilir Bu bir pis su kaçağı da olabilir pis su kaçakları genelde tuvalet lavabo banyo gibi yerlerden yazmaktadır. Bir lavabo banyo tuvalet vesaire bir şey varsa su kaçağı olma ihtimali de var. Klozetlerin çevresinden ya da su bağlantı noktalarından zamanla aşınma olarak yüksek basınca maruz kalan vanalar Damla Damla da olsa su sızdırmaya başlar. Bu Damlalar bir zaman sonra birlikten sonra artık Gidecek başka yer bulamadığı zaman betonda suyu yavaş yavaş çekmeye başlar çektiği suyu ise mecburen yerçekiminin de etkisiyle aşağı doğru damlatmaya başlar. Su kaçağı da kullandığımız cihazlar su kaçağı tespit cihazı vardır yani bu cihazların diğer cihazlardan farkı nedir ya da eski yöntemlerden farkı nelerdir Bunlardan da kısaca bahsetmek isteriz. Bundan önceki yöntemlerde ellerimizde çek işlerle burçlarla duvarları kırarak yerlerini Ancak o şekilde tehdit edebilirdik yani kıra kıra giderdik Suyun olduğu yerlerde yani betonun nemli olduğu yerlerde anlardaki su kaçağına yaklaşmış sonrasında boruyu takip ederek su kaçağının nerede olduğunu bulurduk.
Bu işlemler oldukça yorucu zahmetli ve çevreye çok ciddi zararlar veren bir bulma yöntemidir ama bundan önce böyle bir sistem olmadığı için bunu kullanmaya herkes gibi biz de mecburduk. Sonrasında Yeni teknoloji olan dinlemeli ve görsel videolu dinleme ve görüntüleme cihazları ile su kaçağının yerini artık kırmadan bulabiliyoruz Böylece çevreye zarar vermiyoruz ve yorucu da olmuyor. Su kaçağı bulma cihazlarında dinleme yöntemi ile bulunan bir çeşit ve ayrıca bir de görüntüleme yoluyla bulunan su kaçağı bulma tekniği vardır. Dinleme yoluyla bulunan su kaçağı sesi takip ederek kolaylıkla kaçağın olduğu yeri bulmanızı sağlıyor bazı kaçaklar çok yüksek ses çıkarsa da bazıları gerçekten duyulmayacak kadar az ses çıkartıyor. Görüntüleme ise onun tam tersi kameralarla suyun aktığı yeri tespit ediyoruz cihazlar bu bölgeleri genelde kırmızı ve mavi renklerle gösteriyor bunları bulmak biraz daha kolay Fakat bu biraz yanıltıcı olma ihtimali de var yok değil Çünkü bazı yerler rutubetten demleniyor ve oralar su kaçağı varmış gibi görünebiliyor ama bizim Uzman tesisatçılarımız profesyonel ekipmanlarımız da birlikte kolaylıkla bulabiliyor genellikle yanılmadan su kaçaklarının yerini tespit edebiliyoruz.
Termal kameralar temelde ısıya dayalı çalışan bir sistemdir görüntüleme cihazı olarak bilinir kalorifer tesisatları sıcak su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği yerlerin boruların tespit edilmesi için kullanılmaktadır. Firmamız size daha birçok hizmet ile birlikte vermektedir su tesisatçılığı hizmetlerimiz içerisinde lavabo tıkanıklığı açma yani lavabo giderlerinin tıkanıklığını açmak daha sonra tuvalet tıkanıklığı tuvalet tıkanıklıkları vardır. Yani içine 5 kaç ay bir şey olur bu zamanla tıkanır uzman ekiplerimiz bunları da kolaylıkla açmaktadır Bunun yanı sıra en çok öncelik verdiğimiz işlerden bir diğeri daha petek temizliğidir petekleri bilirsiniz bir zaman sonra içindeki su pislendiğini zaman kirlendiği zaman artık yeteri kadar ısı vermemektedir. Eğer petekler temizlenirse etrafa çok daha iyi ısıyayar ve sizi çok çok büyük bir masraftan kurtarır. Örnek veriyoruz 3. Kademede bir çalışan Petek kirlendik ten sonra 5 kademede çalıştığı zaman bile 3 kademedeki kadar ısı vermiyor. Bunun için Petek Denizi temiz etmeniz gerekiyor Ayrıca Petek Denizli'nin çevresinde su kaçağı olup olmama ihtimalinde kontrol etmenizi tavsiye ederiz Selman tesisat makalesini okuduğunuz için teşekkür ederiz. Su kaçağı ve su tesisat hizmetlerinden faydalanmak için üst kısımda bulunan iletişim butonlarından bizimle iletişim numaralarını alabilirsiniz isterseniz Whatsapp’tan numarasını da kullanabilirsiniz Whatsapp’tan kısa süre içerisinde sizi hemen yanıt verilecektir. 

Tesisatçı İntro Video

Selman Tesisat  Su kaçağı bulma Lavabo Tıkanıklığı açma

Instagram Kırmadan Su kaçağı tespiti

Üst kattan su akıyor

Selman Su tesisat tadilat dekorasyon Petek Temizliği Su kaçağı bulma  Lavabo Tuvalet Tıknıklığı açma hizmetleri.

Su kaçağı Bulma

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı Bulma   hizmetleri yapmaktayız. Sesli ve Görüntülü olarak yerlerii tespit edip işaretliyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

kırmadan dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz. 

Su Tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Selman Tesisat olarak Tuvalet Tıkanıklığı Açma tıkanıklık açma gibi işlemlerinizi kısa sürede hallediyoruz sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Petek Temizliği

Kirlenen peteklerin aylık yıllık bakımlarını en uygun fiyatlara yapıyoruz Petek Temizliği için bizimle iletişime geçiniz.

Üst kattan su akıyor ne yapmalıyım Hizmet Bölgelerimiz   ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Su Kaçağı tespiti

Anadolu Yakası

Üst kattan su akıyorPENDİK

İstanbul

Üst kattan su akıyor  Tesisatçı PENDİK hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor TUZLA

İstanbul

Üst kattan su akıyor TUZLA hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyorÜSKÜDAR

İstanbul

Üst kattan su akıyor ÜSKÜDAR hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor Sancaktepe

İstanbul

Üst kattan su akıyor Sancaktepe hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor ATAŞEHİR

İstanbul

Üst kattan su akıyor ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor SULTANBEYLİ

İstanbul

Üst kattan su akıyor SULTANBEYLİ hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor ÜMRANİYE

İstanbul

Üst kattan su akıyor ÜMRANİYE  hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor BEYKOZ

İstanbul

Üst kattan su akıyor BEYKOZ hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor MALTEPE

İstanbul

Üst kattan su akıyor MALTEPE hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor KADIKÖY

İstanbul

Üst kattan su akıyor KADIKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor ÇEKMEKÖY

İstanbul

Üst kattan su akıyor ÇEKMEKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Üst kattan su akıyor ATAŞEHİR

İstanbul

Üst kattan su akıyor ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Su tesisatçısı

İstanbul  Ümraniye  Tesisatçı
  • Su kaçağı bulma  hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı tespiti

İstanbul Pendik Tesisatçı
  • Tüm Pendik ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı bulma

İstanbul Kartal Tesisatçı
  • Kartal ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.

  • Selman Tesisat

Su tesisatı kaçak bulma

İstanbul İzmit  Tesisatçı
  • İzmit  ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su Kaçağı Tespiti

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti hizetleri.

Lavabo Gideri Açma

Kanal açma robotları ile Lavabo Gideri Açma hizmetleri.

Tuvalet Gideri Açma

Tıkanıklıkları açma cihazları kırmadan kolayca Tuvalet Açma

Petek Temizliği

Kirlendiği için ısıyı yeterince yaymayan peteklerin temizliği