responsive web templates

Tesisatçı

Tesisatçı

Su tesisat problemlerini kim çözer diye soracak olsak bunu ebetteki çoğu kimse bilir değilmiş? Elbette bilirler! Peki, En iyi tesisatçıyı nasıl ayırt ederiz firma ismindenmiş? Yoksa kullandığı donanımlardan mı? Yaptığı işçilikten elbet buncuda bilemeyecek ne var değişinizi duyar gibiyiz. Asıl konumuz olan su tesisatçısı neler yapar hangi tamir işlerini yapar gibi bazı soruları cevaplandıracağız.
Gelelim tesisatçı hangi problemleri çözüyor sıra ile gitmeye anlatmaya çalışalım Aklımıza ilk gelen su kaçağı var ise su tesisatçısı kaçağı tespit ederek yerini bulur. Diğeri yapmakta bulunduğu işlerden olan taharet musluğu bozulduğu zaman gelir ya tamir eder yâda yenisi ile yer değiştirir.

Taharet musluğu su kaçırıyor diyelim su tesisatçısı gelerek erekli onarımları yapar ama önce su kaçırdığından emin olmak için su kaçağı cihazlarını kullanır. Klozette kaçak varsa tesisatçı ustamıza bir iş daha düşer o bulunan su kaçağını bulur onarımları gerçekleştirir. Sifonum su kaçırıyor olabilir kim yapar tatbiki su tesisatçısı yinele unutmadan söyleyelim bazı tesisatçılar bu tüm işleri yapa bilme bilgilerine sahip olsalardı bazı işleri yapmayı tercih etmeyerek sadece bir kısım işleri yaparlar yapmakla mükellef tutulmamalıdırlar. Bakır tesisat zamanla ezile bilir patlaya bilir hemen ardından su kaçıra bilir bu işite tesisat firmaları yapa bilmektedir. Su saati olmadık zamanlarda su kaçıra bilir önlem almak su kaçağını fark etikleri zamanlarda vanaları kapatıp su kaçağı uzmanlarından yardım almak gerekir. Pis su kaçağınız varmış? Varsa hemen bizimle iletişime geçiniz çünkü aslan tesisat pis su kaçağı ile ilgilenen bir firmadır.

Temiz su kaçağı var biz bununla da ilgileniyoruz işlerimizin büyük bölümünü temiz su kaçaklarını bularak yapmaktayız cihazlarla su tespiti yapıyoruz dilerseniz onarımcıda yapıyoruz. Bazen radyatör su kaçıra bilir uzman değilseniz firma yetkili personellerimiz ustalarımız sizleri zahmete sokmadan radyatörden kaçan suyu bularak onarım yaparlar. Sadece radyatörler su kaçırmaz tuvalet lir su kaçırmaz lavaboda su kaçırabilir bunun önleminizde almak mümkündür. Hep su kaçaklarından bahsettik şimdide biraz tıkanıklık açma görevlerimizden bahsedelim Lavabo tıkandı ise aslan tesisatı hemen arayın gelelim tıkanıklığa neden olan ne ise hemen açalım. İster görüntüleme yapalağım görüntülü tıkanıklık açmaya duymuş olmanız gerekir. Tıkanık bölgeye kameralar ile görüntüleme yaparak içeride tıkanıklığa neden olan ne ise buluyoruz ve gideri açıyoruz. Küvet tıkanıklığı açmak yeni nesil cihazlar ile çok kolay sizde bu farkı gözlerinizle görün hemen iletiş için verilmiş telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz. Tamir şofbenim ısıtmıyor nedenmiş içerisi kirlenmiş olabilir sudaki kireç ve toz taneleri zamanla dolmalara neden olarak tıkanıklığı dolmalara ve su ısınmasını engellemeye başlamaktadır. 

Instagram'da Biz

Tesisatçı İntro Video

Selman Tesisat  Su kaçağı bulma Lavabo Tıkanıklığı açma

SELMAN SU TESİSATÇISI

Selman Su tesisat tadilat dekorasyon Petek Temizliği Su kaçağı bulma  Lavabo Tuvalet Tıknıklığı açma hizmetleri.

Su kaçağı Bulma

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı Bulma   hizmetleri yapmaktayız. Sesli ve Görüntülü olarak yerlerii tespit edip işaretliyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

kırmadan dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz. 

Su Tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Selman Tesisat olarak Tuvalet Tıkanıklığı Açma tıkanıklık açma gibi işlemlerinizi kısa sürede hallediyoruz sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Petek Temizliği

Kirlenen peteklerin aylık yıllık bakımlarını en uygun fiyatlara yapıyoruz Petek Temizliği için bizimle iletişime geçiniz.

Su kaçağı Tespiti Hizmet Bölgelerimiz   ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Su Kaçağı tespiti
En yakın Acil Su Kaçağı Bulma Tesisat Firması
Su Tesisatçısı

Anadolu Yakası

Tesisatçı PENDİK

İstanbul

Tesisatçı Tesisatçı PENDİK hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı TUZLA

İstanbul

Tesisatçı  TUZLA hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı ÜSKÜDAR

İstanbul

Tesisatçı  ÜSKÜDAR hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı Sancaktepe

İstanbul

Tesisatçı  Sancaktepe hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı ATAŞEHİR

İstanbul

Tesisatçı  ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı SULTANBEYLİ

İstanbul

Tesisatçı  SULTANBEYLİ hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı ÜMRANİYE

İstanbul

Tesisatçı  ÜMRANİYE  hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı BEYKOZ

İstanbul

Tesisatçı  BEYKOZ hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı MALTEPE

İstanbul

Tesisatçı  MALTEPE hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı KADIKÖY

İstanbul

Tesisatçı  KADIKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı ÇEKMEKÖY

İstanbul

Tesisatçı ÇEKMEKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Tesisatçı ATAŞEHİR

İstanbul

Tesisatçı  ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Su tesisatçısı

İstanbul  Ümraniye  Tesisatçı
  • Su kaçağı bulma  hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı tespiti

İstanbul Pendik Tesisatçı
  • Tüm Pendik ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı bulma

İstanbul Kartal Tesisatçı
  • Kartal ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.

  • Selman Tesisat

Su tesisatı kaçak bulma

İstanbul İzmit  Tesisatçı
  • İzmit  ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su Kaçağı Tespiti

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti hizetleri.

Lavabo Gideri Açma

Kanal açma robotları ile Lavabo Gideri Açma hizmetleri.

Tuvalet Gideri Açma

Tıkanıklıkları açma cihazları kırmadan kolayca Tuvalet Açma

Petek Temizliği

Kirlendiği için ısıyı yeterince yaymayan peteklerin temizliği