site design templates

Pis su kaçağı

Üst kattan Pis su kaçağı su akıyor

  Merhaba bugünkü konumuz pis su kaçağı. Pis su kaçağı dedim Bize birçok insan bu cümlenin tam olarak manasını bilmiyor olabilir Biz de bunu daha açıklayıcı bir şekilde anlatmaya çalışacağız Böylece Sizlerde bu konuyu daha iyi anlayarak ona göre böyle bir durum başınıza geldiğinde neler yapabileceğinizi az çok biliyor olacaksınız. Elimizden geldiğince kolay bir şekilde anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Pis su kaçağı nasıldır neye benzer nasıl kaynaklanır ve soruna çözüm nasıl getirilir gibi bazı konulara değineceğiz. Pis su kaçağı genelde tuvalet ve lavabolardan damlayan sularla oluşmaktadır bu su birkaç damla ile kaçak haline dönüşmeye gibi çok aşırı yoğun bir şekilde de akmaz.

Pis su kaçağı genelde damlaya damlaya bir yere birikerek alt katları sızma sızmaya başlar. Böylece alt kattaki insanlar bunu fark ederek ciddi bir rahatsızlığa kapılırlar Bunun nedeni ise tavanlardaki lekelerdir ve yukarıdan aşağı damlayan su damlaları Iğdır ki bunlar temiz bir su değildir. İnsanlar bu durumdan çok rahatsız olmalarında Haklılar Çünkü yukarıdan aşağı akan su temiz bir su değil gerçekten bir pissudur. Bu pisliğin çeşitli önlemlerini almak mümkündür. Örnek veriyorum tuvalet klozetlerin izle bağlantı noktalarında ya da bağlantı hatalarından kaynaklı sızmalar dan dan kurtulmak mümkündür. Bunun için Selman tesisat sizlere gerekli çözüm önerilerini sunmaktadır. Selman tesisat bu tarz sıkıntıların önüne kolaylıkla geçebilir bunun için ayrıca ekipmanlar kullanmaktadır zamanı teknolojik Ekipmanları diyebiliriz. Su sızıntılarını nasıl oluştuğundan bahsettik bu pis su kaçakları tuvalete fazla su dökme ile ortaya çıkma ihtimali çok yüksektir tuvaletteki yeteri kadar iyi yalıtkan olmadığı için fazladan su döküldüğünde taşma ve çevresinden aşağı doğru akma bu sular bir noktaya kadar birikir sonra zaman içerisinde betonda yere denir.
Armağan Evler Mahallesi Su Kaçağı
Bu yere dedikten sonra su sızıntıları yavaş yavaş betonun içerisinden alt katlara doğru ilerlemektedir bu Kısa bir süre sürmeye bilir daha Uzun bir sürede de olabilir fakat bir gün muhakkak olabilir. Böylece alt kata doğru ilerleyen su sızıntısı yani pis su kaçağı Alt kattaki komşunuzun tavana baktığında gördüğü lekeler şunlardır sarı yeşil lekeler görmeye başlar Bu sonra Zamanla daha da büyümeye başlar. Sonra zamanda su damlacıklarına dönüşüler ve yavaş yavaş artık damlamaya başlarlar. Artık bir yol bulmuştur ve bundan sonra hep o yolu takip edecektir ta ki önlemini alıncaya kadar. İs su kaçakları gerçekten rahatsız edici olduğunu söylemiştik Selman tesisat Ümraniye Armağanevler çevresinden birçok yere hizmet vermektedir Ayrıca İzmit Pendik Kartal Betül İstanbul içerisinde su kaçağı hizmetleri verir sadece bununla da kalmaz tuvalet tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı açma gibi işlemlerinizi içinde sizler için en iyi tercihtir. Eğer biz sizin de bir pis su kaçağınız varsa tek yapmanız gereken üst kısımlarda yer alan iletişim tuşlarından ya da iletişim bölümlerinden bizlere ulaşacak telefon numaralarını alabilirsiniz Whatsapp’tan web cep telefonu yoluyla da ulaşabilirsiniz Whatsapp’tan mesaj gönderme imkânınız vardır. Selman tesisatı tercih ettiğiniz için bu makaleye okuduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın. 

Tesisatçı İntro Video

Selman Tesisat  Su kaçağı bulma Lavabo Tıkanıklığı açma

Instagram'da Biz

SELMAN SU TESİSATÇISI Pis su kaçağı

Selman Su tesisat tadilat dekorasyon Petek Temizliği Su kaçağı bulma  Lavabo Tuvalet Tıknıklığı açma hizmetleri.

Su kaçağı Bulma Pis su kaçağı

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı Bulma   hizmetleri yapmaktayız. Sesli ve Görüntülü olarak yerlerii tespit edip işaretliyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

kırmadan dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz. 

Su Tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Selman Tesisat olarak Tuvalet Tıkanıklığı Açma tıkanıklık açma gibi işlemlerinizi kısa sürede hallediyoruz sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Petek Temizliği

Kirlenen peteklerin aylık yıllık bakımlarını en uygun fiyatlara yapıyoruz Petek Temizliği için bizimle iletişime geçiniz.

Su kaçağı Tespiti  Pis su kaçağı Hizmet Bölgelerimiz   ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Su Kaçağı tespiti

Anadolu Yakası

Pis su kaçağı PENDİK

İstanbul

Pis su kaçağı  Tesisatçı PENDİK hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı TUZLA

İstanbul

Pis su kaçağı TUZLA hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı ÜSKÜDAR

İstanbul

Pis su kaçağı ÜSKÜDAR hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı Sancaktepe

İstanbul

Pis su kaçağı Sancaktepe hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı ATAŞEHİR

İstanbul

Pis su kaçağı ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı SULTANBEYLİ

İstanbul

Pis su kaçağı SULTANBEYLİ hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı ÜMRANİYE

İstanbul

Pis su kaçağı ÜMRANİYE  hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı BEYKOZ

İstanbul

Pis su kaçağı BEYKOZ hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı MALTEPE

İstanbul

Pis su kaçağı MALTEPE hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı KADIKÖY

İstanbul

Pis su kaçağı KADIKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı ÇEKMEKÖY

İstanbul

Pis su kaçağı ÇEKMEKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Pis su kaçağı ATAŞEHİR

İstanbul

Pis su kaçağı ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Su tesisatçısı

İstanbul  Ümraniye  Tesisatçı
  • Su kaçağı bulma  hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı tespiti

İstanbul Pendik Tesisatçı
  • Tüm Pendik ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı bulma

İstanbul Kartal Tesisatçı
  • Kartal ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.

  • Selman Tesisat

Su tesisatı kaçak bulma

İstanbul İzmit  Tesisatçı
  • İzmit  ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Pis su kaçağı Tespiti 

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti hizetleri.

Lavabo Gideri Açma

Kanal açma robotları ile Lavabo Gideri Açma hizmetleri.

Tuvalet Gideri Açma

Tıkanıklıkları açma cihazları kırmadan kolayca Tuvalet Açma

Petek Temizliği

Kirlendiği için ısıyı yeterince yaymayan peteklerin temizliği