free site creation software

Lavabo Tıkanıklığı açma

Lavabo Tıkanıklığı

Merhaba tesisat lavabo tıkanıklığı açma hakkında en yi hatta en deneyimli ekipler ile birlikte çalışmaktadır. Kısa sürede adresinize gelerek lavabo mutfak gideri Tuvalet gideri tıkanıklığı gibi tıkanıklıkları kolayca açarak sizleri böylesi bir sıkıntıdan kurtarır. İstanbul Ve Kocaeli ilçe sınırları içerisinde araç ile servis veren firmamız ile yapacağınız su kaçağı bulma işlerinde bir yıldan 2 yıla kadar onarım işleri yapılmaktadır. Gün geçtikçe artan kalitemizi güvenirliğimizi sizlerin de bilmenizi isteriz.
Web siteleri üzerinden bizlere ulaşan müşterilerimiz için üst kısımlarda bizimle iletişime geçmeleri için iletişim yazılı bağlantılar koyduk bu bağlantıları kullanarak bizlere ulaşa bilirsiniz telefon numaralarımız o bağlantı ile açılacak sayfada yer almaktadır. Firmamız Mutfak giderlerini çeşitli tıkanıklık açma robotları ile yapmaktadır bu makinalar ile nerede ise hiç hasar vermeden tıkanıklığa neden olan bez ve benzeri atıkları bir kısım çöküntüleri kolayca açarak tıkanıklığınıza sebebiyet veren unsurları olduğu yerden sararak çekip alır böylece eski kullanım durumuna kavuşmuş olur. 


Merhaba Tesisat firması olarak sizler için çok sayıda tesisatçı görevini yerine getirmekteyiz üstelik uygun fiyatlara yaparak yeni nesil tesisat takımları kullanmaktayız. İstanbul içinde ve Kocaeli içinde tesisat hizmetleri vermekteyiz. Cumartesi Pazar günleri ve akşam duruma göre de acili yet gerektiren işlerde Gecede hizmet vermekteyiz. Fiyatlandırmalar mesai saatleri dışında değişiklik göstermektedir.
Lavabonun tıkanıklığını açma Tuvaletin tıkanıklığını açmak gibi işlerin yanı sıra yaptığımız işlerin başlıca olanı Su kaçağı tespitini yapmaktayız. Su kaçağı bulma işlemlerinden başlayarak sırayla Lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri şeklinde olacaktır yine de söylemekte fayda var yazıları okumakla tıkanıklık açılmayacağından çok şekilde bir tesisatçı çağırmak gerekecektir. Bu konular ile alakalı çeşitli videolar hazırlanmış olsa da çoğu tıkanıklığı açmaya yarayan içerikler değildir. Su kaçağı hizmetlerinden bir tanesini anlatalım. Pendik ilçesinde bulunan metin beyin evinden gelen bir telefon üzerine Tesisat ustalarımız su kaçağını tespit etmek üzere Pendik te bulunan kasım eczanesinin evinine gittiler ortalama 30 dakika içinde evlerinde su kaçağını tespit etmek üzere hazır olmuşlardı işte bu kadar kısa süreler içinde sizlerin tesisat nındaki sorunu çözmek için bulunabiliyoruz. Bazı durumlarda adreste bulunmak zaman alabiliyor yoğunluktan yada başka müşteride bulunmak ta olunduğunda böyle sorunlar olabiliyor. Metin bey telefon numaramızı internet üzerinden bulmuştur ve Google araması sonucunda sadece su kaçağı bulma yazarak bize ulaşmıştır. Bizde verilen Pendik adresine gittik su tavandan akıyordu anlaşılan üst katın banyosundan kaçan bir su vardı. Ev sahibinden müsaade isteyerek üst katı kontrol etmek istedik ve çıktık ardından banyolun yolunu tutarak cihazları hazırladık ve su kaçağı tespiti cihazını kullanarak yerini aramaya başladık bulmak pekte zaman almadı sonunda yerini tespit ettik tuvaletin altından sızan su alt kata kadar yavaşça iniyordu. Küçük çatlaklardan sızan su yerini iyice bulmuş su akıntısı zamanla kendine iyi bir yer edinmiş ama gözümüzden kaçmadı termal kamera kullanarak tuvaletin altından giden suyu bulup gerekli onarımlar için iş koyulduk ustalarımız tespiti geçekleştirdikten sonra tamir işlemlerini başlattılar ortalama bir saat kadar süren tamir ve onarım işleri istenilen sonucu verdi ve tuvaletin altından alt kata sızan su tamir edildi.

Lavabo tıkanıklığı açma hakkında; Lavabosu tıkanmış olan bir müşterimiz bize Pendik ten ulaştı biz Ümraniye civarında bulunsak ta Kocaeli’ de bile Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Mutfağın lavabosunun tıkandığını fark eden bir ev halkı bizi aradı aynı şekilde bize internetten ulaştığını söyledi. Evinin mutfak lavabosunun giderinin tıkandığını fark ettiğini ardından tamamen dolarak kapandığını bize söyledikten sonra Lavabo açma fiyatlarını sordu sonrasında fiyatı yeterince uygun bulduğunu ve bizi lavabo giderini açmamız için çağırdı ortalama birkaç saat içinde evlerine vardık. Giderin zamanla içinde atılan yağ artıklarından donarak tıkanmış olduğunu fark ettik kısa süre içinde lavabo nasıl donar kısaca açıklayalım. Lavabonun giderine yemeklerde bulunan yağları dökerseniz zamanla donması muhtemeldir yağ damlaları gideri tıkamaya tek başına neden olamaz ama yardımcı olur. Yemek artıkları yapışkanlık özelikleri taşısa da çay tortusu dökmek katı yemek atığını dökmek giderin tıkanmasında büyük etki sağlar. Sıcak su dökmek bazı zaman içinde tıkanıklığın açılmasına neden olabilir. Bazen de olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir taşmalar ve etrafa sızma gibi.

Tuvalet tıkanıklığı açma hakkında yine Pendik tarafında gerçekleşen tuvalet tıkanıklığı açma işinden kısaca bahsedeceğiz Cumartesi günü saat gece 2 sularında Pendik içinde olan bir evden telefon aldık ve ustalarımız fiyat anlaşmasında orta noktaya vardıktan sonra verilen evin adresine doğru yola çıkıldı hatırlatmakta fayda var gece saatlerinde yapılan tıkanıklık açma işlerinde fiyatlar gündüz saatlerine göre faklıdır önceden sormanızda fayda vardır yada sabah saatlerini bekleyerek daha uygun fiyatlara lavabo tuvalet tıkanıklığı gibi sorunları çözümleye bilirsiniz. Giderin tıkanması için çeşitli bez parçalarından kaynaklanmıştı böylece su söküldüğünde su giden boru daha fazla sıkışarak tıkanmıştır tıkanıklık açma robotlarını kullanarak kısa süre için giderde biriken su açıldı ve böylece bir tıkanıklık işlemdi de sona erdi yazılarımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. 

Instagram'da Biz

SELMAN Lavabo Tıkanıklığı açma

Selman Su tesisat tadilat dekorasyon Petek Temizliği Su kaçağı bulma  Lavabo Tuvalet Tıknıklığı açma hizmetleri.

Su kaçağı Bulma

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı Bulma   hizmetleri yapmaktayız. Sesli ve Görüntülü olarak yerlerii tespit edip işaretliyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

kırmadan dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz. 

Mobirise

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Selman Tesisat olarak Tuvalet Tıkanıklığı Açma tıkanıklık açma gibi işlemlerinizi kısa sürede hallediyoruz sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Petek Temizliği

Kirlenen peteklerin aylık yıllık bakımlarını en uygun fiyatlara yapıyoruz Petek Temizliği için bizimle iletişime geçiniz.

Instagram'da Biz

Su kaçağı Tespiti Hizmet Bölgelerimiz   ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Su Kaçağı tespiti

Anadolu Yakası

Lavabo Tıkanıklığı açma PENDİK

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma  Tesisatçı PENDİK hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma TUZLA

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma TUZLA hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma ÜSKÜDAR

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma   ÜSKÜDAR hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma  Sancaktepe

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma Sancaktepe hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma ATAŞEHİR

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma SULTANBEYLİ

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma SULTANBEYLİ hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma ÜMRANİYE

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma ÜMRANİYE  hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma BEYKOZ

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma BEYKOZ hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma MALTEPE

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma MALTEPE hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma KADIKÖY

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma KADIKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma ÇEKMEKÖY

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma ÇEKMEKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Lavabo Tıkanıklığı açma ATAŞEHİR

İstanbul

Lavabo Tıkanıklığı açma ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Su Kaçağı Tespiti

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti hizetleri.

Lavabo Gideri Açma

Kanal açma robotları ile Lavabo Gideri Açma hizmetleri.

Tuvalet Gideri Açma

Tıkanıklıkları açma cihazları kırmadan kolayca Tuvalet Açma

Petek Temizliği

Kirlendiği için ısıyı yeterince yaymayan peteklerin temizliği