free html5 templates

Fayans arasından su sızıntısı bulma 

Fayans arasından su kaçağı bulma 

Fayans arasından su sızıntısı bulma hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Mutfaklarımızda ve banyoda aramızda fayansların bulunduğu gibi bu fayansların aralarından bazen su sızması mümkündür. Fayansların altından geçen borular zamanla deforme olup veya da yüksek basınca maruz kalıp patlamalar sızmalar yapabilmektedir. Genellikle banyolarda bulunan bu sızıntılar yüksek basınç etkisinden ya da işçiliğin Pekiyi olmamasından kaynaklı sızıntılar olabilmektedir. Su kaçağı tespiti yapmak çok da zor değildir Fakat bunun için cihazlar gerekmektedir Aksi takdirde Bu çok zor bir iş haline gelebilir. Sadece zemin katlardan değil banyonun tavanından da su sızıntısı olması mümkün. Banyo tavanından su sızıntısı varsa bunu nasıl etkileri olur Bunu nasıl anlarız bunlardan da kısaca bahsedelim.

Banyonun tabanında çeşitli renklerle su damlası oluşabilir bu kimi zaman beyaz olabilir kimi zaman kullanılan boya bile su sızıntısını rengine etkileyebilir eğer banyo tavanında yeşillenmeler varsa ve tavanda yeşil bir boyada yoksa bu bir pis su kaçağı olduğuna işarettir. Genelde üst katın Zeki tuvalet ve lavabodan kaynaklanan su aşırı dökülmesinden ve kenarları doğru sızmasın da kaynaklanabilir betonun suyu bir zaman sonra artık çeke çeke bir tarafa bırakmaması ve doğal olarak bunu alt kata yansıtması normaldir tam olarak buna su sızıntısı diyoruz. Banyo tesisatları çok fazla suya maruz kaldığından kolaylıkla deforme olabilir özellikle metal borulardan yapılmış olan eski su tesisatları daha çabuk arıza vermektedir. Banyo tesisatları nasıl yapılır diye soracak olursanız bu konuda uzman ekiplerimiz den destek almanızı öneriyoruz. Genelde plastik ve kaliteli borulardan banyo tesisatı yaptırırsanız uzun vadede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyoda su kaçağı tavandan duvarların kenarlarından ya da altınızda betondan Kaçak yapma ihtimali vardır.

Fayans arasından su sızıntısı bulma Banyolardan su kaçağı var ise alt katımızda ki komşularımız bu durumdan oldukça rahatsız olacaklardır Bunun sebebi ise 17 ya da tuvaletteyken üzerlerine su damlaması ve özellikle ve suyun pis olma ihtimali de göz önünde bulundurunuz. Bunun kimse başına gelmesini istemeyeceği için aranızda sorun çıkmasına neden olabilir bunun için kısa süre içerisinde bu soruna çözüm bulmanız gerekiyor. Bunun tek bir çözüm var en yakın tesisatçı ekiplerini çağırarak sizlere yardımcı olması tesisat kaçağı bulup onu kısa süre içerisinde tamir etmesi gerekiyor. Selman tesisat da tam buDa devreye girerek sizlerin bu sıkıntınızdan kurtulmanıza vesile olmaktadır. Kısa sürede gelip su tesisat kaçakları tamir edip Üstelik bunu kırmadan dökmeden yaparak ve uygun fiyatları yaparak müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.
Neredesin birçok müşterimiz hep kalıcı müşterilerimiz olmuştur bunun servisi yaptığımız kaliteli işçilik özenli performansınızın yüksek olması ve kullandığımız ekipmanların ise kaliteli olmasından kaynaklanıyor. Bizde müşterilerimizin bize bu şekilde yaklaşımını daha iyi anlayarak onlara daha da iyi hizmet vermekteyiz. Bizde bu işin bilincinde olduğumuz için sizlere sürekli daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisindeyiz makalemize okuduğunuz için teşekkür ediyoruz bizimle iletişim kurmak isteyen müşterilerimiz iletişim kısımdaki iletişim butonlarından telefon numaralarından Whatsapp’tan numaralarından bizlere ulaşabilir. Ayrıca iletişim bölümündeki soru sorma panellerinden doğrudan Bize soru sorabilirsiniz. 

Instagram'da Biz

Tesisatçı İntro Video

Selman Tesisat  Su kaçağı bulma Lavabo Tıkanıklığı açma

SELMAN SU TESİSATÇISI

Selman Su tesisat tadilat dekorasyon Petek Temizliği Su kaçağı bulma  Lavabo Tuvalet Tıknıklığı açma hizmetleri.

Su kaçağı Bulma

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı Bulma   hizmetleri yapmaktayız. Sesli ve Görüntülü olarak yerlerii tespit edip işaretliyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

kırmadan dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz. 

Su Tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Selman Tesisat olarak Tuvalet Tıkanıklığı Açma tıkanıklık açma gibi işlemlerinizi kısa sürede hallediyoruz sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Petek Temizliği

Kirlenen peteklerin aylık yıllık bakımlarını en uygun fiyatlara yapıyoruz Petek Temizliği için bizimle iletişime geçiniz.

Fayans arasından su sızıntısı bulma  Hizmet Bölgelerimiz   ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Su Kaçağı tespiti
En yakın Acil Su Kaçağı Bulma Tesisat Firması
Fayans arasından su sızıntısı bulma 

Anadolu Yakası

Fayans arasından su sızıntısı bulma  PENDİK

İstanbul

Tesisatçı Tesisatçı PENDİK hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma TUZLA

İstanbul

Tesisatçı  TUZLA hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma  ÜSKÜDAR

İstanbul

Tesisatçı  ÜSKÜDAR hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma Sancaktepe

İstanbul

Tesisatçı  Sancaktepe hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma  ATAŞEHİR

İstanbul

Tesisatçı  ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma SULTANBEYLİ

İstanbul

Tesisatçı  SULTANBEYLİ hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma ÜMRANİYE

İstanbul

Tesisatçı  ÜMRANİYE  hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma BEYKOZ

İstanbul

Tesisatçı  BEYKOZ hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma MALTEPE

İstanbul

Tesisatçı  MALTEPE hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma KADIKÖY

İstanbul

Tesisatçı  KADIKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma ÇEKMEKÖY

İstanbul

Tesisatçı ÇEKMEKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Fayans arasından su sızıntısı bulma ATAŞEHİR

İstanbul

Tesisatçı  ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Su tesisatçısı

İstanbul  Ümraniye  Tesisatçı
  • Fayans arasından su sızıntısı bulma   hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı tespiti

İstanbul Pendik Tesisatçı
  • Tüm Pendik ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı bulma

İstanbul Kartal Tesisatçı
  • Kartal ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.

  • Selman Tesisat

Su tesisatı kaçak bulma

İstanbul İzmit  Tesisatçı
  • İzmit  ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su Kaçağı Tespiti

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti hizetleri.

Lavabo Gideri Açma

Kanal açma robotları ile Lavabo Gideri Açma hizmetleri.

Tuvalet Gideri Açma

Tıkanıklıkları açma cihazları kırmadan kolayca Tuvalet Açma

Petek Temizliği

Kirlendiği için ısıyı yeterince yaymayan peteklerin temizliği