bootstrap templates

Acil su tesisatçısı 

Acil tesisatçı

Acil su tesisatçısı hizmetlerimiz devam ediyor. Gecenin bir saatinde Ya da hafta sonunda acilen bir su tesisatçısı ihtiyacı duyabilirsiniz çoğu yer akşam 7 8'den sonra ya da pazar günleri kapalı oluyor Hatta birçok firma cumartesi günü 6, 7 den sonra hemen kapatabiliyor. Selman tesisat olarak mümkün olduğu kadar gece ve mesai saatleri dışarısında sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Mesai saatleri dışında hizmet veren firmalar gündüz saatlerine göre biraz daha farklı fiyatlar uygulanmaktadır bu Selman tesisatta da bu şekildedir fakat diğerleri gibi çok yüksek miktarlarda değildir. En iyi tesisat hizmetlerini sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz acil tesisatçı istediğinizde ilk akla gelen firma Selman tesisatlar. Arıza tespit cihazlarımız ile evlerinize gelerek su kaçağınız var ise dinleme yoluyla beni akustik dinleme cihazlarıyla su kaçaklarını tespit ediyoruz. Akustik ses dinleme cihazlarıyla tespit edilen tesisat kaçaklarında tesisatı öncesinden zarar verilmiyor. Yani kısacası kırmadan dökmeden su kaçağının yerini buluyoruz.com Ama bazen insanlar bunu yanlış algılayabiliyor bu konuyu biraz açıklamak isteriz örnek veriyorum Ümraniye'de bir su kaçağı vardı Ve oraya gittik ve su kaçağını tespit ettik bunun için herhangi bir kırma işlemlerinde bulunmadık. Fakat Tamir esnasında kırmamız gerekir.
Ama müşterimiz hiç kırmadan su kaçağını tamir edebileceğimizi düşünerek bir yanılgıya neden olmuştur. Tesisat kaçaklarında Sadece su kaçağının bulunduğu yere kırarız Ondan sonra gerekli olan işlemleri kaçağın olduğu yere uygularız ve su kaçağını durdururuz. Kimi zaman lavaboda banyoda su kaçağı bulunur kimi zaman da balkonda veya da çatıda su kaçağı olur evimizin tavanından aşağı doğru sus uzar ya da balkona muzun giderlerinden alt katlara Su akar. Bu su kaçaklarının tespiti kolaydır tamiri bakımı da kolaylıkla yapılır. Bazen insanlar yanında bilirler evlerine su kaçağı olmadığı halde su kaçağı var sana bilirler bu normaldir çünkü yan binadan dahi eve su sızıntısı olabilir ya da bir nemden rutubetten su sızıntısı varmış gibi görünebilir.

Kimi zamanda kar buzlanma gibi durumlarda da duvarlara yapışan ya da duvar kenarlarına biriken su sızıntıları olabilir. Örnek veriyoruz evinizin duvarına su doldu yani kenarında bir yere su birikti bu su zamanla içeri doğru sızabilir. Bu su sızıntısı bir tesisattan kaynaklı bir durum değildir ama insanlar bu durumdan yanına bilirler. Selman tesisat sizlere Sadece su sızıntılarını da su kaçaklarında yardımcı olmamaktadır bunun yanında başka türlü hizmetlerimizde bulunmaktadır bunlardan da kısaca bahsedelim. Selman tesisat Petek denizdeki kirlenmiş suyu değiştirerek peteklerin izin eskisinden daha iyi ısıtmasını sağlayabilir. Zamanımıza çokça tercih edilen petek temizliği oldukça yaygınlaşmıştır. Selman tesisat olarak sizlere lavabo tıkanıklığı açma tuvalet tıkanıklığı açma kanal açma gider açma gibi işlemlerde de hizmet vermek istiyor. Yerimiz Ümraniye'dedir Ümraniye içerisinden tüm İstanbul'a hizmet verebilmekteyiz. Yapmanız gereken oldukça basittir iletişim bölümlerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz Böylece kısa sürede sizinle görüşürüz ve gerekli işlemleri yaparız. 

Instagram Kırmadan Su kaçağı tespiti

Acil su tesisatçısı  İntro Video

Selman Tesisat  Su kaçağı bulma Lavabo Tıkanıklığı açma

SELMAN Acil su tesisatçısı 

Selman Su tesisat tadilat dekorasyon Petek Temizliği Su kaçağı bulma  Lavabo Tuvalet Tıknıklığı açma hizmetleri.

Su kaçağı Bulma

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı Bulma   hizmetleri yapmaktayız. Sesli ve Görüntülü olarak yerlerii tespit edip işaretliyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

kırmadan dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz. 

Su Tesisatçısı

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Selman Tesisat olarak Tuvalet Tıkanıklığı Açma tıkanıklık açma gibi işlemlerinizi kısa sürede hallediyoruz sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Petek Temizliği

Kirlenen peteklerin aylık yıllık bakımlarını en uygun fiyatlara yapıyoruz Petek Temizliği için bizimle iletişime geçiniz.

Su kaçağı Tespiti Hizmet Bölgelerimiz   ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Su Kaçağı tespiti
En yakın Acil Su Kaçağı Bulma Tesisat Firması
Acil su tesisatçısı

Anadolu Yakası

Acil su tesisatçısı  PENDİK

İstanbul

Acil su tesisatçısı PENDİK hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı TUZLA

İstanbul

Acil su tesisatçısı TUZLA hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı  ÜSKÜDAR

İstanbul

Acil su tesisatçısı ÜSKÜDAR hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı Sancaktepe

İstanbul

Acil su tesisatçısı Sancaktepe hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı ATAŞEHİR

İstanbul

Acil su tesisatçısı ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı SULTANBEYLİ

İstanbul

Acil su tesisatçısı SULTANBEYLİ hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı ÜMRANİYE

İstanbul

Acil su tesisatçısı ÜMRANİYE  hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı BEYKOZ

İstanbul

Acil su tesisatçısı BEYKOZ hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı MALTEPE

İstanbul

Acil su tesisatçısı MALTEPE hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı KADIKÖY

İstanbul

Acil su tesisatçısı KADIKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı ÇEKMEKÖY

İstanbul

Acil su tesisatçısı ÇEKMEKÖY hizmet bölgemiz içindedir.

Acil su tesisatçısı ATAŞEHİR

İstanbul

Acil su tesisatçısı ATAŞEHİR hizmet bölgemiz içindedir.

Su tesisatçısı

İstanbul  Ümraniye  Tesisatçı
  • Su kaçağı bulma  hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı tespiti

İstanbul Pendik Tesisatçı
  • Tüm Pendik ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su kaçağı bulma

İstanbul Kartal Tesisatçı
  • Kartal ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.

  • Selman Tesisat

Su tesisatı kaçak bulma

İstanbul İzmit  Tesisatçı
  • İzmit  ilçesine su kaçağı bulma ve tespit onarım hizmetleri vermekteyiz.
  • Selman Tesisat

Su Kaçağı Tespiti

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti hizetleri.

Lavabo Gideri Açma

Kanal açma robotları ile Lavabo Gideri Açma hizmetleri.

Tuvalet Gideri Açma

Tıkanıklıkları açma cihazları kırmadan kolayca Tuvalet Açma

Petek Temizliği

Kirlendiği için ısıyı yeterince yaymayan peteklerin temizliği